Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Utah parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Jutoje

Juta - tai amerikiečių valstybė, kuriai būdinga didelė dykumos erdvė ir Wasacho kalnai. Salt Lake City yra sostinė, ji yra aplink Templo aikštėje, Mormono bažnyčios namuose, ir ji yra pavadinta Didžiojo druskos ežero šiaurės vakaruose.

Utah ribojasi su Koloradu, šiaurės rytuose su Vajomingu, šiaurėje su Aidahu, pietuose su Arizona ir vakarais su Nevada. Į pietryčius taip pat yra ir Naujoji Meksika. "Salt Lake County" nekilnojamojo turto rinka gavo naudos iš kitų stipraus demografinio ir ekonominio augimo metų ir labai palankių paskolų palūkanų normų. 6 metus iš eilės vidutinė hipotekos norma buvo mažesnė nei 4%.

Vidutinė pardavimo kaina Jutoje, konkrečiai Salt Lake County, 2017 m. Padidėjo 10%, o tai rodo šeštus metus iš eilės kainų augimo.

Be abejo, "Solt Leik Sitis" šiuo metu yra viena iš geriausių nekilnojamojo turto rinkų 2018 m. Kaip metropolinės zonos, taigi viena iš geriausių vietų, kurioje ieškoma nekilnojamojo turto pardavimo Jutoje.

Nors ji gali būti pigiausia gyventi šalyje, pragyvenimo išlaidos Jutoje yra geresnės už šalies vidurkį.

Dėl šios priežasties nenuostabu, kad Silicio slėnio technikams, norintiems padidinti Kalifornijos išlaidas, pragyvenimo išlaidos yra labiau įdomios.

Kita priežastis, kodėl žmonės nusprendžia apsigyventi Jutoje, yra jos saugumas kaip viena iš saugiausių tautų, iš tikrųjų jis užėmė 9 vietą.

Statistika rodo, kad "Salt Lake City" yra miestas, kuriame sparčiausiai auga gyventojų nuoma.

Pasirinkdami mokėdami didesnę arba mažesnę nuomos kainą, daugelis Jutahų nusprendžia parduoti turtą Jutoje.

Čia yra daug priežasčių, dėl kurių daugelis žmonių pritraukia: verslo galimybės, darbo vietų augimas ir pragyvenimo lygis yra įdomiausios, bet ir valstybės grožis.

Remiantis naujais JT universiteto tyrimais, Jotos sparčiai didėjanti nekilnojamojo turto rinka viršija darbuotojų darbo užmokestį, kelia grėsmę būsto krizei būdingomis kainomis.

Nuo 2010 m. Juta yra populiariausia ir sparčiausiai auganti JAV tauta, todėl padidėja paklausa parduodamam turtui Jutoje. Be to, labiausiai prieinamos palūkanų normos tiems, kurie gauna pajamas, yra sunkiau nusipirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Jutoje.

  •  
    Persikėlimas į Juta. Ekspatriata ir gyvena Juta

      Amerika neabejotinai yra vienas iš labiausiai pageidaujamų žemynų, kai manoma, kad radikaliai pakeisime gyvenimą. Nesvarbu, ar tai ribotas laikotarpis, pvz., Atostogų atostogų metu, ar atsipalaidavimo kelionė, ar visam laikui iš naujo nustatyti kasdienę veiklą. Visi ateis į kiekvieno protą, kad ...

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB